Crush it up roll it up take a hit. Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit : RLFashionAdvice 2019-01-30

Crush it up roll it up take a hit Rating: 7,3/10 662 reviews

HANDS ON THE WHEEL (FREESTYLE) Lyrics

crush it up roll it up take a hit

Jutro może gdzieś wyjdę bo dzisiaj to już za późno, a z resztą nawet nie ma opcji więc sobie filmy pooglądam. No bo sorry, dzieci śpiewające polski rap na niemieckich liniach kolejowych nie wyglądają normalnie. Powiem, że spoko kolesie nie licząc faktu, że mają po 6 lat. Ciepło na dworze, a ja oczywiście zaczynam łapać jakieś choróbsko. Potem Arkady, kupiłam perfumy i bluzkę no i tyle. Dobra wiem, że przesadzam jak zwykle.


Next

Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit : RLFashionAdvice

crush it up roll it up take a hit

Ale to wyglądało raczej tak: - Dzień dobry, ja na Open'era - No witam, a 15 jest? No i w ogóle to już tylko 12 dni nie wiem czy dobrze ale Ola Z się nie może zdecydować do końca roku, więc wykorzystajcie to jak najlepiej. Bo przynajmniej z połową stracę kontakt. Tylko za Chiny nie mogłam znaleźć śmietnika, nie wierzyłam, że takowy znajdę ale był, jednak był. Była trochę wybuczana ale to nic. Jeśli macie okazję to wsiadać w busa i do kina, bo serio warto. Coś czuję, że będzie co wspominać.

Next

Schoolboy Q

crush it up roll it up take a hit

Na placu zabaw z Olą Z poznałyśmy dwóch kolegów Nicolasa i Bena. Koledzy no i Ola kupili dla mnie tort! Szczerze mówiąc ja także ale już nie wytrzymuje z tymi kompami i muszę się jakoś wyżyć. Ahhh już się nie mogę doczekać i obiecuję, będą zdjęcia, będą zdjecia, aż będziecie nimi rzygać. W związkach trzeba sobie wybaczać różne dziwactwa, czyż nie? Oczywiście słuchałam sobie Rihanny, żeby się przygotować. In addition, you have an ability to listen to mp3 crush a bit little b t roll it up take a hit remix online or listen to online radio.

Next

Crush A Bit Roll It Up Mens T

crush it up roll it up take a hit

Wyszłabym i tak i tak ale nie, ja muszę przegrywać pliki z kompa na kompa. Oczywiście też zjeżdżalnie na pontonach i to darcie się. Szczerze mówiąc jest jednym z niewielu wykonawców, którzy śpiewają lepiej na żywo niż na nagraniu. Nie pisałam bo szczerze mówiąc nie chciało mi się, a pewnie wszyscy za mną tęskniliście. Słit focie, słit focie i jeszcze raz słit focie! Podobało mi się jak Dawid śpiewa nie powiem, ale ogarnięcie tego co się tam działo może bez przesady nie do wykonania. Pogoda do kitu, to takie skutki.

Next

KID CUDI FEAT. MGMT & RATATAT

crush it up roll it up take a hit

Zaraz koniec gimnazjum i kierunek Szczecin, ale z drugiej jednak zawsze będę tęsknić za tymi ludźmi. Zakończenie roku było, szybko minęło. W środę byliśmy w Danii na wyspie Bornholm płynęliśmy tam promem. Raz z dziewczynami na dwór, raz na plażę no i na weekend do Szczecina na zakupy z Patrycją. Gorąca plaża, zimne morze, przechadzki po 2.


Next

Crush A Bit; Little Bit; Roll It Up; Take A Hit

crush it up roll it up take a hit

No ale cóż, trzeba się wykurować, nie? No bo po co jechać do Szczecina? Ciekawe czy coś leci w telewizji. Teraz wezmę się za jakieś książki, bo po przeczytaniu ,,50 twarzy Grey'a'' szczerze powiedziawszy moje życie straciło sens. Następnie wracam do domu, tydzień i jedziemy z Olą do Hiszpanii. Zgubiłam przy okazji plakat Rihanny na peronie. Byłyśmy też w kinie na ,,Dar Anioła: Miasto Kości'' z Lilly Colins. I Don't Care, Hand On The Wheel, Drivin Drunk, I'm Doin' My Thang Rollin The Midwest Side And Out Livin' My Life Getting' Out Dreams People Told Me Slow My Roll I'm Screaming Out Fuck That Imma Do Just What I Want Lookin' Ahead No Turnin' Back If I Fall If I Die Know I Lived It Till The Fullest If I Fall If I Die Know I Lived And Missed Some Bullets Tell Me What You Know About Dreamin' Dreamin' You Don't Really Know About Nothin' Nothin' Tell Me What You Know About Them Night Terrors Every Night 5 Am, Cold Sweats Wakin' Up To The Skies Tell Me What You Know About Dreams, Dreams Tell Me What You Know About Night Terrors, Nothin' You Don't Really Care About The Trials Of Tomorrow Rather Lay Awake In A Bed Full Of Sorrow I'm On The Pursuit Of Happiness.


Next

SCHOOLBOY Q

crush it up roll it up take a hit

Bez pośpiechu i ogólnego zamieszania, wszędzie spokojnie. Nie chcę, żeby wakacje się już kończyły. No przez ostatni tydzień monotonnie. Po miasteczku chodziłam z 1,5 godziny i ciągle gadałam z Patrycją przez telefon. Crush A Bit, Little Bit, Roll It Up, Take A Hit Feelin' Lit Feelin' Light, 2 Am Summer Night. Ciągle coś się włącza, przełącza, nic się nie chce otworzyć. Do końca wakacji został tylko tydzień.

Next

Crush A Bit Roll It Up Mens T

crush it up roll it up take a hit

Additionally, the user, who passes registration, will gain new abilities: he will receive access to personal account with various useful features. Bez was byłabym nikim nie no, świruję xD. Szczerze mówiąc to mi się już wydaje, że jutro muszę iść do szkoły. Za to zaliczyłam kamikadze i taką najwyższą, gdzie sie wchodziło do kapsuły i podłoga się zapadała, 3 sekundy jestes na dole. Na miasteczko można było wejść dopiero od 15 roku życia, a że ja jeszcze nie mam skończone to mogliby mnie nie wpuścić. Więc w przed dzień koncertu pojechałam do Łobza, a w niedziele rano do Gdyni. No ale może się coś rozkręci.

Next

Kid Cudi

crush it up roll it up take a hit

Była też u mnie dzisiaj Patrycja, trochę pomogła mi ze zgrywaniem no i robiłyśmy razem prezentację na projekty. Albo sama napiszę książkę i stworzę świat idealny. I byliśmy też w Water Worldzie, czyli parku wodnym. Wróciliśmy do hotelu i zastała mnie super niespodzianka! Ale mi się i tak podobało! Nie wiem ja tam tylko stałam, nagrywałam, darłam się na te dziewczyny, żeby ukucnęły i śpiewałam troszkę. Pewnie i tak go wstawię.

Next